Nasıl Sipariş Verebilirim?

* Siparişleri neden site üzerinden iletmeliyim?

Siparişinizin tüm içeriği, adres bilgileri ve var ise özel notlarınız tüm ayrıntıları ile yazılı olarak bize ulaşır.

Stok durumları tamamen güncel olduğundan stok dışı ürün ile karşılaşılmaz. Sözlü sipariş esnasında her iki taraflı olası karşılaşılacak hatalı ürün seçimi, adres bilgileri ve bunun gibi diğer tüm hatalı anlaşma riskleri ortadan kalkar, siparişiniz bir süpriz ile karşılaşmaz.

Web Sitesi üzerinden sipariş vermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

- Kategorilerden ilginizi çeken ürünlerin seçimlerinizi yaptıktan sonra Sepetinize ekleyin.

- Sepetiniz tamamlandığında kasaya git'e tıklayın

- Üye olarak ve olmadan alışverişinize devam edebilirsiniz. (Üye olunduğunda bilgileriniz kayıt edilir ve bir sonraki alışverişlerinizde, adres bilgilerini yeniden girmenize gerek kalmaz, siparişlerinizi takip edebilir, yeni ürünler , kampanyalar ve güncel indirimlerden e-posta harbercisi vasıtasıyla bilgilendirilirsiniz)

- Adres, Ödeme metodu ve Kargo seçimlerinizi işaretleyin

- Siparişinizi onaylayın ve siparişinizin bize ulaştığına dair gönderilen e-postamızın size ulaştığını kontrol edin.

Kargo teslimat bilgileri:

Havale ve  Kredi Kartı ile ödeme seçeneği: Yurtiçi kargo ile her iş günü saat 16:00'dan önce iletilen siparişler aynı gün kargolanır ve teslim süresi kargo kaynaklı bir sorunla karşılaşılmadığı taktirde 24 saat ile 48 saat arasında bulunduğunuz ile göre teslim olur. Cumartesi günleri de kargonuzu teslim alabilirsiniz. Kayıtlı cep telefonu numaranıza Kargo takip numarası ve Fatura bilgileri Kargo tarafından SMS ile gönderlilir.